Brak dostępnego opisu zdjęcia.Co to jest KODOWANIE i dlaczego warto, by Wasze Dziecko uczestniczyło w zajęciach z kodowania
Kodowanie to po prostu programowanie, a programowanie i korzystanie z cyfrowego świata to nasza teraźniejszość i PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI!
Jeśli nie chcecie, by dzieciaki tylko biernie konsumowały to, co daje im cyfrowy świat, dajcie im szansę współtworzenia tego świata. Jak? Poprzez zajęcia z KODOWANIA.
👍Nauka kodowania wspiera rozwój intelektualny
👉Uczy analizowania i wyciągania wniosków
👍Uczy współpracy i komunikacji
👉Stawia na krytyczne i kreatywne myślenie
A do tego jest DOSKONAŁĄ ZABAWĄ, bo kto by nie chciał ułożyć ogromnej kubeczkowej wieży albo rozwiązywać zagadek? A już na pewno dla wszystkich programowanie ROBOTA będzie MEGA ATRAKCJĄ!

Koszt zajęć to 45 zł od osoby.
Zajęcia trwają od 11.00 do 13.00, a w cenie biletu możecie jeszcze dodatkowo pół godzinki zostać w Bawialni Bumerang❣️
Zatem Maluchy zapraszamy na wspólną zabawę a Rodziców na kawę i ciasto do naszej Kawiarni.
Zapraszamy do zapisów – liczba miejsc ograniczona!

☎️ 539 734 001
📧 warsztaty@bumerang.edu.pl

Warsztaty Kreatywne Dla Dzieci BUMERANG
ul. Jagiellońska 1