🎅HO, HO, HO !🎅 SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI 🎅🎁
W niedzielę 5 grudnia o godz. 16.00 w Bumerangu pojawi się sam Mikołaj, by rozdać dzieciom prezenty ! Zapraszamy najmłodsze dzieci – od 0 do 6 lat!
Obowiązują zapisy – Liczba miejsc ograniczona!
Udział w zabawie w cenie normalnego biletu wstępu bez limitu czasowego.
Rodzice przekazują opisane imieniem i nazwiskiem prezenty naszym Elfom na 20 minut przed rozpoczęciem zabawy.
Kochani Rodzice – pamiętajcie o rezerwacji stolika dla siebie w naszej Kawiarni! Szykujemy dla Was Mikołajkowe słodkości 🤶
DO ZOBACZENIA!
Bawialnia i Kawiarnia BUMERANG
ul. Jagiellońska 1
42-200 Częstochowa
biuro@bumerang.edu.pl
Stosujemy się do wszystkich wytycznych dotyczących funkcjonowania kawiarni i sal zabaw.
Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian spowodowanych sytuacją pandemiczną.
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy przy braku wymaganej ilości uczestników