👵Zrób niespodziankę Babci i Dziadkowi! Zaproś Ich do BUMERANGA 22 stycznia na godz.11.00!🧓
Wiadomo, że najlepsze prezenty to te, które Wnuczki zrobią własnoręcznie dla Swoich ukochanych Babć i Dziadków 👵💝🧓
Babcię i Dziadka zaprosimy na pyszną Zimową Herbatkę, a Wnuczki w tym czasie przygotują dla nich wspaniałe prezenty – niezwykłe papierowe torty, do których można włożyć czekoladki, życzenia czy inne niespodzianki!
Warsztaty dla dzieci od lat 4 do 12. Młodsze dzieci mogą uczestniczyć wraz z opiekunem.
Ilość miejsc ograniczona – zapraszamy do zapisów!
Koszt Warsztatów wraz z materiałami artystycznymi 65zł.
Czas trwania warsztatów – do 3 godzin (warsztaty plus zabawa w naszej sali zabaw)
Będziemy wdzięczni za okazywanie paszportów Covidowych.
DO ZOBACZENIA!
Bawialnia i Kawiarnia BUMERANG
ul. Jagiellońska 1
42-200 Częstochowa
biuro@bumerang.edu.pl
Stosujemy się do wszystkich wytycznych dotyczących funkcjonowania kawiarni i sal zabaw.
Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian spowodowanych sytuacją pandemiczną.