Letni czas zbliża się wielkimi krokami, dlatego przedstawiamy Wam

HARMONOGRAM PÓŁKOLONII

👍Półkolonie z Gangiem Kangura – zajęcia sportowe, zabawy integracyjne, konkursy, gry, klocki, wyścigi, zagadki, gotowanie, eksperymenty, zajęcia artystyczne – czyli wszystkiego po trochu, codziennie inna tematyka zabaw związana z bohaterami dziecięcych bajek. Terminy :
🌞 24-28 czerwca, 🌞 15 -19 lipca, 🌞 29 lipca -2 sierpnia, 🌞 26 – 30 sierpnia

👍 Półkolonie Artystyczne – na nich oprócz zabawy i sporej dawki ruchu będziemy rozwijać talenty artystyczne – rysowanie, malowanie, wyklejanie, origami, składanie , ozdabiane i różne inne artystyczne formy. Terminy:
🌞 1 -5 lipca, 🌞 5 -9 sierpnia, 🌞 19 -23 sierpnia

👍 Półkolonie z językiem angielskim – Gang Kangura pochodzi z kraju anglojęzycznego, więc będziemy się bawić po angielsku! Zabawę przeplatać będziemy warsztatami języka angielskiego prowadzonymi przez profesjonalnego lektora języka angielskiego. Terminy:
🌞 8-12 lipca, 🌞 22 -26 lipca, 🌞12-16 sierpnia

Zapraszamy przez całe wakacje od godziny 8.00 do 16.00.
Zapewniamy:
👉 opiekę animatorów,
👉 3 posiłki (II śniadanie, 1 daniowy obiadek i deserek), woda do picia
👉 doskonałą zabawę w naszej sali zabaw

A to wszystko w radosnej, Bumerangowej atmosferze😍😂
Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat
Koszt 45 zł/dzień lub 200 zł/tydzień
Minimalna ilość uczestników, przy której prowadzimy półkolonie to 8 osób.

Zapisy w recepcji Kawiarni i Bawialni Bumerang,
pod nr tel.: 539 734 001, poprzez FB lub mailowo biuro@bumerang.edu.pl