Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stojąObraz może zawierać: w budynku

Pierwsze dni grudnia tuż tuż, a więc najwyższy czas zaprosić wszystkich na ZABAWĘ MIKOŁAJKOWĄ ‼️

Mikołaj obiecał pomóc Rodzicom w rozdawaniu prezentów🎁

W sobotę 7 grudnia około godziny 11.30, 16.00 oraz 18.00* Mikołaj zadzwoni dzwoneczkiem by oznajmić swoje przybycie!
Rodzice będą mogli zatem wcześniej przekazać opisane paczki do wielkiego worka z prezentami, a Mikołaj rozda je dzieciom.

❄️Nasze Śnieżynki zorganizują wspaniałe atrakcje dla wszystkich dzieciaków, a po południu z mikołajkowej piniaty wysypią się słodycze‼️

W tym dniu w naszej Kawiarni będziecie mogli skosztować pyszności🥧🍨 przygotowanych przez samą Panią Mikołajową 🤶!
Serdecznie i mikołajkowo zapraszamy! Ho-Ho Ho!

Wstęp – zgodnie z obowiązującym cennikiem biletów.
Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się, czy w danej chwili mamy wielu gości – zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

UWAGA ! WAŻNA WIADOMOŚĆ – dnia 6 grudnia od godziny 17.30 do 20.00 mamy w Bumerangu imprezę zamkniętą; sala nie będzie czynna dla indywidualnych Klientów.