Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, pierścionek i zbliżenie😍 🤩 Ruszają zapisy na Warsztaty Dla Dzieci w naszej Salce Przedszkolnej przy BUMERANGU❗️
Początek zajęć – w czasie FERII ZIMOWYCH

👉 SENSOPLASTYKA® – czyli zajęcia rozwojowe dla osób od 0 do 100 lat! To zajęcia, które wpływają optymalnie na rozwój całego organizmu stymulując receptory, a tym samym wpływając na połączenia nerwowe w mózgu. Im jest ich więcej tym łatwiej nam się myśli, a procesy myślowe przebiegają bardziej efektywnie.
Zajęcia z SENSOPLASTYKI ® będą odbywały się w PONIEDZIAŁKI OD GODZ 16.00

👉 TERAPIA RĘKI – zajęcia, których celem jest rozwijanie motoryki małej, czyli zdolności manualnych dziecka oraz poprawa ruchów precyzyjnych. Zajęcia dla dzieci mających trudności z planowaniem ruchowym i uczeniem się nowych czynności manualnych, manipulacyjnych.
Zajęcia z Terapii Ręki będą odbywać się we WTORKI OD GODZ.16.00

👉KREATYWNY KĄCIK – Zapraszamy wszystkich na artystyczną przygodę! Uczestnicy twórczych warsztatów będą mieli możliwość swobodnej, nieograniczonej ekspresji plastycznej eksperymentując barwą, plamą i kreską, rozwijając w ten sposób twórczą wyobraźnię i poczucie sprawczości.
Warsztaty kreatywne będą odbywały się w CZWARTKI OD GODZ. 17.00

Zajęcia prowadzą doświadczeni pedagodzy:
▪️Karolina Tajak-Skałba – oligofrenopedagog, logopeda, certyfikowany trener Sensoplastyki® 1 stopnia, terapeuta ręki,
▪️Anna Mikołajczyk – oligofrenopedagog, arteterapeuta, terapeuta ręki.

Wszystkie zajęcia będą trwały około 2 godzin.
Koszt zajęć to 45 zł od osoby.

Więcej informacji pod numerami telefonów: od 16.00 do 19.00
☎️502 425 296 lub ☎️796 079 560